Uwaga! Obecnie mamy problem z wysyłką zgłoszeń poprzez formularze kontaktowe, prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio przez email: info@sport-kursy.pl lub telefonicznie +48 575 878 141. Za utrudnienia przepraszamy.

Kursy Trenerskie

ZAPISZ SIE NA KURS I ZOSTAŃ TRENEREM Z PARiS

Zapisując się na kurs trenerski w Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lublinie, oddajesz się w ręce ekspertów, a ukończenie samego kursu daje Ci upoważnienie do pełnoprawnego wykonywania zawodu z zakresu uwzględnionego przez Ciebie programu. Podzielony na części teoretyczną i praktyczną kurs, owocuje nie tylko nabytą wiedzą, ale także umiejętnościami praktycznymi i bezcennymi znajomościami pośród naszych prowadzących już na początku Twojej kariery jako trenera. Stawiamy na profesjonalizm i pasję!

MOŻLIWOŚCI 

Decydując się na zawód trenera zyskujesz szerokie możliwości na rynku pracy. Otwierające się nowe, wysoce wyspecjalizowane fitness kluby, siłownie, ośrodki odnowy biologicznej, a także kluby sportowe stawiają na wykwalifikowaną kadrę, która zapewni jakość świadczonych usług. Dlatego tak ważną rolę odgrywają kompetencje zawodowe. Jeżeli masz pomysł na własną działalność gospodarczą ? przygotujemy Cię do niej najlepiej, jak tylko możemy. Skorzystaj z naszych kompetencji i doświadczenia!

KIM JESTEŚMY ?

Polska Akademia Rozwoju i Sportu zatrudnia najlepszych fachowców i mistrzów w swoich dziedzinach. Właśnie dlatego, że ich wiedza i doświadczenie praktyczne okazują się bezcenne, nasza kadra dołoży wszelkich starań, żeby kurs, jaki odbędziesz dał Ci nie tylko niezbędne uprawnienia, ale także kompetencje, które swobodnie będzie można wykorzystać przy planowaniu kariery. Pomaga w tym także starannie opracowany program, opierający się o fizjologię ludzką, psychologię (systemy motywacyjne, budowanie relacji międzyludzkich), czy zagadnienia charakterystyczne dla poszczególnych kursów trenerskich. Naszym celem jest przygotowanie kursantów do roli trenera w najlepszy możliwy sposób.

POLSKA AKADEMIA ROZWOJU I SPORTU 

TEL: 575-878-141

INFO@SPORT-KURSY.PL