Uwaga! Obecnie mamy problem z wysyłką zgłoszeń poprzez formularze kontaktowe, prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio przez email: info@sport-kursy.pl lub telefonicznie +48 575 878 141. Za utrudnienia przepraszamy.

Kursy Instruktora Rekreacji Ruchowej

ZAWÓD W RĘKU ?

Kurs instruktora rekreacji ruchowej upoważni Cię do wykonywania tego zawodu w wybranej dziedzinie. Będziesz upoważniony do prowadzenia zajęć rekreacyjnych i sportowych. Sam program kursu został stworzony w taki sposób, żeby przyswoić zarówno wiedzę o fizjologii człowieka, sposobach motywacji podopiecznych, jak i umiejętności praktyczne, charakteryzujące dany kurs. Szkolenie, dzięki podziałowi na część teoretyczną i ćwiczeniową, umożliwi przyswojenie nie tylko suchych faktów, ale też pozwoli rozwinąć umiejętności praktyczne.

MOŻLIWOŚCI 

Teraz spokojnie możesz myśleć o zawodzie, który nie tylko doskonale łączy się z Twoją pasją, ale także jest na czasie. Ludzie coraz częściej realizują się w swoich hobby i szukają nowych, dlatego pomysł na ukończenie kursu instruktora rekreacji ruchowej jest pomysłem trafionym. W Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lublinie cieszymy się, że możemy dać Ci tę możliwość, a nasza wykwalifikowana kadra robi każdego dnia wszystko, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczestników. W tym zakresie przygotujemy Cię nawet do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

DOŁĄCZ DO NAS 

Zapisując się na wybrany przez siebie kurs, zyskujesz gwarancję, że skorzystasz z wiedzy wybitnych fachowców i sportowców, którzy mogą szczycić się nie tylko umiejętnościami, ale też sukcesami sportowymi w swoich dziedzinach. Otrzymasz niezbędne kwalifikacje oraz gruntowne przygotowanie do zawodu, który chcesz uprawiać. Wiemy, że to szansa dla Ciebie, dlatego zrobimy wszystko, żebyś ją wykorzystał. Stawiamy na jakość!

POLSKA AKADEMIA ROZWOJU I SPORTU 

TEL: 575-878-141

INFO@SPORT-KURSY.PL