Uwaga! Obecnie mamy problem z wysyłką zgłoszeń poprzez formularze kontaktowe, prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio przez email: info@sport-kursy.pl lub telefonicznie +48 575 878 141. Za utrudnienia przepraszamy.

Pakiet na masaż relaksacyjny+ masaż sportowy + masaż izometryczny+ masaż bańską chińską Zgłoś chęć


Masaż relaksacyjny posiada działanie wyciszające organizm jest doskonałym sposobem na zmęczenie zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym . Masaż odpręża stosuje się, aby pozbyć się bólów, zapobiec kontuzjom i wspomagać rehabilitację. Masaż jest wykonywany na twarz, stopy, kark lub całe ciało. Wzmaga się przemiana materii. Skóra staje się lepiej dotleniona, ukrwiona, odżywiona, uzyskuje właściwe napięcie i elastyczność. Poprzez masaż relaksacyjny poprawiamy trofikę, jędrność, elastyczność mięśni.

Masaż sportowy to nieodłączny element odnowy biologicznej, który jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych. Ponadto pomaga on zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa. Następuje lepsze uelastycznienie i zwiększenie wytrzymałości aparatu więzadłowego. Zwiększa się stopień ruchomości tkanek okołostawowych. Masaż reguluje tonus mięśniowy podnosząc lub obniżając jego napięcie masaż nie tylko przyspiesza powrót krwi do serca, lecz także wpływa na pracę naczyń tętniczych. Serce napełnione krwią jest lepiej odżywione, lepiej pracuje, a tym samym dostarcza więcej krwi do płuc i układu tętniczego. Masaż pobudza układ krążenia i limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożone zaopatrzenie organizmu w tlen i substancje odżywcze.

Zadaniem masażu izometrycznego jest przywrócenie masy i siły osłabionym mięśniom. Usprawnia krążenie limfy, likwiduje obrzęki chłonne. Zwiększa się stopień ruchomości tkanek okołostawowych, następuje szybsze usunięcie z organizmu produktów przemiany materii. Dochodzi również do usprawnienia krążenia limfatycznego, co przeciwdziała powstawaniu obrzęków.

Bańki chińskie są powszechnie stosowane w Chinach od 3000 lat. Masaż bańką chińską jest uznawany za skuteczny sposób walki z cellulitem, ale również zaobserwowano korzystny wpływ na dolegliwości bólowe.
Podczas masażu bańką chińską dochodzi do rozdrobnienia komórek tłuszczowych, a poprzez poprawę przemiany materii do ich szybkiego spalenia. Masaż pobudza układ krążenia i limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożone zaopatrzenie organizmu w tlen i substancje odżywcze.

W cenę kursu wlicza się:

zajęcia w części teoretycznej

zajęcia w części praktycznej kursu

komplet dokumentów

Po kursie otrzymujesz :

Zaświadczenie o ukończeniu kursu 

Certyfikat w języku polskim i  angielskim

     Czas trwania kursu – 40 godzin (4 Weekendy)

Prowadzimy również kursy weekendowe oraz dzień po dniu, jak również indywidualne.

Cena kursu – 1359,00 PLN

Wpłaty dokonujemy:
Nr.Konta: 17 1140 2004 0000 3102 7800 6179 - Polska Akademia Rozwoju i Sportu

 

Instruktorzy: https://www.sport-kursy.pl/kadra

 

 

 

Polska Akademia Rozwoju i Sortu nie odpowiada za nadanie licencji związkowych, zawodniczych, sportowych, a także otrzymanie pracy po ukończeniu kursu. Wyżej opisana działania leżą po stronie kursanta i związków, stowarzyszeń, klubów sportowych.