Uwaga! Obecnie mamy problem z wysyłką zgłoszeń poprzez formularze kontaktowe, prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio przez email: info@sport-kursy.pl lub telefonicznie +48 575 878 141. Za utrudnienia przepraszamy.

Pakiet masaż izometryczny + masaż bańką chińską Zgłoś chęć

Zadaniem masażu izometrycznego jest przywrócenie masy i siły osłabionym mięśniom. Usprawnia krążenie limfy, likwiduje obrzęki chłonne. Zwiększa się stopień ruchomości tkanek okołostawowych, następuje szybsze usunięcie z organizmu produktów przemiany materii. Dochodzi również do usprawnienia krążenia limfatycznego, co przeciwdziała powstawaniu obrzęków.

Bańki chińskie są powszechnie stosowane w Chinach od 3000 lat. Masaż bańką chińską jest uznawany za skuteczny sposób walki z cellulitem, ale również zaobserwowano korzystny wpływ na dolegliwości bólowe.
Podczas masażu bańką chińską dochodzi do rozdrobnienia komórek tłuszczowych, a poprzez poprawę przemiany materii do ich szybkiego spalenia. Masaż pobudza układ krążenia i limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożone zaopatrzenie organizmu w tlen i substancje odżywcze.

W cenę kursu wlicza się:

zajęcia w części teoretycznej

zajęcia w części praktycznej kursu

komplet dokumentów

Po kursie otrzymujesz :

Zaświadczenie o ukończeniu kursu 

Certyfikat w języku polskim i  angielskim

      Czas trwania kursu – 20 godzin (1 Weekendy)

Prowadzimy również kursy weekendowe oraz dzień po dniu, jak również indywidualne.

     Cena kursu – 549,00 PLN

      Wpłaty dokonujemy:
Nr.Konta: 17 1140 2004 0000 3102 7800 6179 - Polska Akademia Rozwoju i Sportu

 

Instruktorzy: https://www.sport-kursy.pl/kadra

 

 

 

Polska Akademia Rozwoju i Sortu nie odpowiada za nadanie licencji związkowych, zawodniczych, sportowych, a także otrzymanie pracy po ukończeniu kursu. Wyżej opisana działania leżą po stronie kursanta i związków, stowarzyszeń, klubów sportowych.