Szczęśliwego Nowego Roku


 

Jako firma, która od zawze dba o dobro i zadowolenie wszystkich klientów, chcielibyśmy życzyć przyszłym, przeszłym i teraźniejszym Kursantom, jak rówznież Trenerom, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Niech Wasze cele będą dla Was motorem napędowym i każdy z nich zostanie osiągnięty. Niech przeciwności losu, które stają Wam na drodze, będą tylko dowodem na to, że jesteście w stanie wszystko pokonać. Cały rok spędźcie w zdrowiu i szczęściu, rozwijajcie swoje pasje, a jeżeli będziecie potrzebowali motywacji lub pomocy, dajcie nam znać, jesteśmy z Wami.
 

Podsumowując rok 2018, jesteśmy naprawdę zadowoleni, chociażby wyróżnieniami jakie osiągneliśmy dzięki Wam i Waszym opiniom, za które bardzo Wam dziękujemy. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie naszej cięzkiej pracy.

Certyfikat Firma Godna Zaufania, Certyfikat Rzetelności, Top Firma polecana przez klientów
i Laur zaufania.
Na swoim koncie możemy się pochwalić również tym, że szkolimy nie tylko w Polsce, ale na terenie całej Uni Europejskiej.
Jesteśmy głównym organizatorem MUAY THAI CAMP Thailand, czyli wspaniałego obozu w Tajlandii.
Dzięki Waszemu zadowoleniu i zaufaniu odbywa się on cyklicznie.
Do naszej oferty dodaliśmy kursy kosmetyczne, czyli Polską Akademię Piękna.
Staramy się jak tylko możemy a z roku na rok jestesmy coraz lepsi, dzięki naszej kadrze i firmom, które z nami współpracują.
Dziękujemy Wszystkim za zaufanie i wsparcie. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań żeby ciągle się rozwijać i nie zwalniać tempa, a to wszystko dla naszych Kursantów i firm, które są z nami. Jeszcze raz Wszystkiego co najlepsze i szampańskiej sylwestrowej zabawy.